Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Advance Acoustic WTX-500 / Gwarancja Best Audio 2 lata / Autoryzowany Salon Audio Tczew

Dostępność: pytaj o dostępność
Wysyłka w: prawdopodobnie 1-2 dni
Cena: 449,00 zł 449.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Advance Acoustic WTX500 - bezprzewodowy odbiornik audio Bluettoth

Sprzęt w kolorze czarnym

Gwarancja polskiego dystrybutora Best Audio - 2 lata

 

Bezprzewodowa strumieniowa transmisja dźwięku w jakości CD? Teraz jest to możliwe dzięki odbiornikowi Advance Acoustic WTX-500!

 

Poprzez włączenie technologi kodowania dźwięku aptX ® do nowej generacji Bluetooth ® stereo odbiornika audio WTX-500, Advance Acoustic zaoferował dźwięk z imponującym zakresem dynamiki, nie do odróżnienia od transmisji przewodowej. A jeśli telefon, tablet czy PC nie jest jeszcze kompatybilny z aptX ®, nadal można korzystać z bezprzewodowego przesyłania dźwięku dzięki zgodności ze standardem A2DP.

 

Technologia aptX ®  pozwala na przesyłanie dźwięku stereo o pełnej szerokości pasma i jakości dźwięku CD przez łącza Bluetooth.

 

aptX ® szybko staje się znaczącą technologią w high-endowych urządzeniach audio z zainstalowaną uprzednio funkcją Bluetooth ® Stereo.

 

Dzięki technologii dźwięku cyfrowego aptX ®  można słuchać  muzyki o jakości CD z przenośnych urządzeń typu smartfony, iPod, iPad, tablety, PC, MAC, itd,

 

Odbiornik cechuje prosta instalacja i łatwa obsługa. Wystarczy podłączyć go do zestawu stereo za pomocą gniazd RCA, a następnie połączyć się z telefonem czy PC.

 

WTX-500 działa w zasięgu nawet do 10m !

 

Muzyka zajmuje coraz więcej miejsca w naszym życiu. Przechowywana w różny sposób i na różnorodnych urządzeniach ( telefonie, komputerze, tablecie, smartfonie itp.), może być już odtwarzana na bardziej lub mniej skomplikowanych systemach HiFi, z jakością najbardziej zbliżoną do naturalnego dźwięku.

 

Nowy odbiornik Advance Acoustic WTX-500 oferuje wszystko co jest aktualnie najlepsze w obecnej technologii Bluetooth wraz z wprowadzeniem kodeka aptX ®. Odbiornik jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth A2DP, oferując renderowanie o jakości CD. Dlatego też pliki audio w formacie FLAC, Apple Lossless lub standardach PCM są reprodukowane niemal perfekcyjnie. Jeśli chodzi o pliki MP3  lub AAC (poniżej 350Kbits/sec), to są przekazywane bez dekodowania i tym samym bez jakiejkolwiek degradacji. Jeśli dodamy zakres dynamiki 92dB, 16 bitową rozdzielczość i bardzo ładne pasmo przenoszenia między 10Hz i 22kHz, możemy lepiej zrozumieć, dlaczego ten mały box tak wiernie odtwarza muzykę.

 

Nowy odbiornik WTX-500 jest idealnym rozwiązaniem dla bezprzewodowej transmisji audio. Łatwy w użyciu, 100% Plug & Play, nie wymaga skomplikowanych ustawień sieciowych.

 

Cechy odbiornika Advance Acoustic WTX-500:

 

Znakomita jakość dźwięku stereo Bluetooth ®

odtwarzanie w jakości CD

Liniowa charakteryka przenoszenia - wierne odtwarzanie w całym zakresie pasma

Kodowanie audio o małym opóźnieniu. Minimalizuje Latency i problemy z Lip-Sync

nieniszczące transkodowanie, brak efektów kolidujących z innymi algorytmami

Wykorzystanie ADPCM zamiast psycho-akustycznego maskowania (Adaptive Differential Pulse Code Modulation - adaptacyjna różnicowa modulacja kodowo-impulsowa. Jest to metoda kompresji cyfrowego zapisu dźwięku oraz technika kodowania analogowego sygnału mowy na postać cyfrową PCM w celu zmniejszenia ilości danych i transmisji przez kanał o przepływności od 16 do 32 kb/s)

 

DANE TECHNICZNE

 

Współczynnik kompresji: 4:1

Format: Audio  16-bit, 44.1 kHz (Jakość CD)

Transmisja danych: 352kbps

Pasmo przenoszenia: 10Hz do 22kHz

Algorytmiczne Opóźnienie: <1.89ms @ Fs 48KHz

Zakres dynamiki: 16-bit:> 92dB

THD + N (suma zniekształceń harmonicznych i szumu):-68.8dB

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl