Chord Shawline X 2x2,5m wtyki Chord Ohmic / Gwarancja Audio Center 2 lata / Autoryzowany Salon Audio Tczew

Dostępność: pytaj o dostępność
Wysyłka w: prawdopodobnie 1-2 dni
Cena: 1 449,00 zł 1449.00
ilość komplet
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Chord
Kod produktu: Shawline X 2x2,5m

Opis

Chord Shawline X - kabel głośnikowy z wtykami ChordOhmic - 2x2M

Cena za komplet

Gwarancja polskiego dystrybutora Audio Center Poland

 

Kabel głośnikowy Shawline X jest oparty na Chord Rumor (obecnie znanej jako Rumor X) - ulubionej przez ponad 20 lat. Przewody są posrebrzane, izolowane za pomocą XLPE i rozmieszczone w skrętce. Aby wyprodukować Chord Shawline X, wzięliśmy istniejący układ przewodów, dodaliśmy specjalnie dobraną wewnętrzną powłokę PCV, aby zmniejszyć mechaniczny szum, przed nałożeniem tej samej wysokiej gęstości, dwuwarstwowej folii i oplotu ekranu, którego używamy na Chord Epic.

Poprzednie wersje kabli głośnikowych Shawline / Rumor wykorzystywały izolację z PTFE (często określaną jako Teflon ™) i aż do pojawienia się Taylon®, to był nasz materiał "przejdź do". Chociaż drogi, PTFE zapewniał najlepszą wydajność.

Technologia materiałowa stale się rozwija i udoskonala, a teraz dostępne są alternatywy dla PTFE. Podczas gdy wysokie koszty Taylon® uniemożliwiają nam korzystanie z tego we wszystkich naszych asortymentach, znaleźliśmy odpowiedni zamiennik wśród rodziny materiałów izolacyjnych znanych jako XLPE (usieciowany polietylen). Jedna konkretna wersja wyróżniała się i po próbach odsłuchowych okazała się wyraźnie (dźwiękowo) lepsza niż PTFE w kablach głośnikowych Shawline / Rumor.

Rumor / Rumor X jest częścią naszej oferty od tak dawna ze względu na jej wydajność. Jest neutralny (tzn. Nie stronniczy od jednego konkretnego dźwięku) i może przenosić wysokie poziomy szczegółów i dynamiczne informacje. Z tego powodu muzyka będzie niezwykle spójna. Innymi słowy, Twoja muzyka brzmi bardziej jak powinna.

Shawline X przyjmuje to jako punkt wyjścia i udoskonala. Całym powodem zastosowania efektywnego ekranowania o wysokiej częstotliwości jest to, że dzięki zmniejszeniu interferencji kabel lepiej przenosi mikro-dynamikę i taktowanie czasu, którego muzycy używają do zdefiniowania rytmu i ekspresji. Shawline zawiera również bardzo drobne szczegóły, które ujawniają więcej barw poszczególnych instrumentów. Dzięki temu możesz głębiej zagłębić się w muzykę i zyskać jej więcej, a dodatkową zaletą jest ulepszenie obrazu i głębi systemu, z którego jest on używany.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl