Enerr Zero Compact 6s DCB / Gwarancja Polskiego Producenta / Autoryzowany Salon Audio Tczew

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 6 000,00 zł 6000.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Enerr
Kod produktu: Zero Compact 6s DCB

Opis

ENERR ZERO COMPACT 6S DCB

LISTWA ZASILAJĄCA  6-GNIAZDOWA Z DC BLOCKEREM

POLSKA MANUFAKTURA

 

Listwy zasilające ENERR są kolejnym elementem w torze zasilania, których celem działania jest minimalizacja zakłóceń sieciowych przy jednoczesnym zachowaniu wydajności prądowej sieci. Dzięki naszemu unikalnemu rozwiązaniu ZITech (Zero Impedance Technology)  budujemy urządzenia, które nie tylko zapewniają efektywną filtrację zakłóceń sieciowych, ale i jednocześnie, są w stanie dostarczyć dowolne impulsy prądowe nie limitując możliwości systemu audio.

ENERR ZERO Compact jest rozwiązaniem dla systemów audio klasy High End. Konstrukcja zawiera wysokoefektywny filtr RFI (Radio Frequency Interference)  zbudowany w oparciu o wyrafinowane komponenty - rdzenie nanokrystaliczne i przeciwzakłóceniowe kondensatory papierowo-olejowe klasy militarnej. Do filtracji uziemienia wykorzystaliśmy nanokrystaliczny filtr N-Ground.  Wewnętrzne okablowanie zostało wykonane z przewodu typu solid core z miedzi OFC6N o efektywnym przekroju zapewniającym nominalną obciążalności na poziomie 40A. Gniazdo wejściowe IEC C20 posiada masywne styki wykonane z wysokokonduktywnej miedzi ETP , nie pokryte żadną galwanizerką.

Cały układ filtracji zrealizowany został w oparciu o technologię ZITech i nie zawiera punktów lutowniczych i połączeń stykowych, zapewniając niskoimpedancyjne przejście dla zasilania.

Wersja listwy ZERO Compact DCB została wzbogacona o układ filtracji składowej stałej o obciążalności 50A.  Do budowy DC blockera Vail wykorzystaliśmy kondensatory elektrolityczne Mundorf M-Litic i przewymiarowane parametrycznie komponenty półprzewodnikowe. Tak przygotowany układ zapewnia największą przepustowości i doskonałą odpowiedź impulsową, uwalniając transformatorowe tory zasilania od degradującego wpływu składowej stałej.

  • Filtracja: N-MATRIX
  • Filtr uziemienia: N-GROUND
  • Filtr składowej stałej (DC blocker) : VAIL 50A – wersje DCB
  • Technologia wykonania: Zero Impedance Technology
  • Obudowa: stalowa, tłumiona materiałem bitumicznym
  • Architektura wewnętrzna: 45A (10350W) nominal
  • Konfiguracja gniazd Shuko: 6
  • Gniazdo wejściowe IEC: C20 16/20A, High-End audio grade, styki wykonane z czystej, 100% przewodzącej miedzi ETP

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl