KEF LS50 Wireless / Raty 30x0% / Gwarancja Dystrybutora GP Acoustics 5 lat / Autoryzowany Salon Audio Tczew

Dostępność: pytaj o dostępność
Wysyłka w: prawdopodobnie do 5 dni
Cena: 4 962,50 zł 4962.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

KEF LS50 wireless - kolumna podstawkowa

Kolumna w kolorze tytanowa szarość, błyszczący czarny lub błyszczący biały

Gwarancja dystrybutora GP Acoustics - 5 lat

Cena dotyczy jeden sztuki (sprzedaż tylko w parach)

Raty Santander 0%

 

LS50 Wireless brzmi czysto, dokładnie i transparentnie, tworząc intensywne, bogate i wielowymiarowe wrażenia sceniczne. Małe obudowy zawdzięczają to brzmienie fachowemu projektowi akustycznemu i zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

Niekorzystne efekty takie jak wibracje obudowy, radiacja dźwięku, rezonanse i koloryzacja zostały wyeliminowane dzięki pełnej integracji wszystkich nagradzanych charakterystyk akustycznych głośników LS50. Obejmują one obudowę zaprojektowaną z wykorzystaniem metody elementów skończonych (FEA), przetwornik Uni-Q, usztywnienie wykorzystujące tłumienie warstwą nieswobodną (CLD), precyzyjnie wycięte, zakrzywione fronty oraz eliptyczny, elastyczny tunel dźwiękowy.

Opatentowana przez firmę KEF technologia Uni-Q zapewnia trójwymiarowy obraz dźwięku tam, gdzie się siedzi — całe pomieszczenie stanowi obszar najlepszego odsłuchu („sweet spot”). Obecnie, w jej 11 generacji, umieszczono głośnik wysokotonowy w środku akustycznym stożka częstotliwości basowych i średnich, co pozwala głośnikom LS50 Wireless tworzyć bardziej detaliczny, dokładny i pięknie zintegrowany, trójwymiarowy obraz dźwiękowy.

Wysokie i niskie częstotliwości powinny docierać do uszu dokładnie we właściwym czasie. Takie perfekcyjne zgranie w czasie było dotychczas przypadkiem idealnym w rozważaniach teoretycznych, a idealnie dokładny dźwięk był dostępny jedynie w obrębie małego obszaru „sweet spot”. W głośnikach LS50 Wireless, dzięki zaawansowanej korekcji czasu w zwrotnicy DSP oraz unikalnym możliwościom przetwornika Uni-Q w zakresie dyspersji dźwięku możliwe jest uzyskanie skorygowanego w czasie, dokładnego dźwięku w różnych pomieszczeniach. Tej cechy nie da się odtworzyć w żadnym innym głośniku aktywnym.

Audiofilski dźwięk oznacza audiofilskie technologie. Głośniki LS50 Wireless zawdzięczają swoje brzmienie wielu zaawansowanym komponentom użytym do ich budowy. Specjalistyczne rozwiązania inżynierów audio zastosowane w LS50 Wireless obejmują biegnącą od wejścia do wyjścia ścieżkę sygnału cyfrowego o wysokiej rozdzielczości 192 kHz/24 bity, dedykowany przetwornik DAC na kanał, przedwzmacniacz strumieniowy oraz wzmacniacz 2 x 230 W w konfiguracji bi-amp dual mono. Wszystko z fabryczną optymalizacją.

Każdy element informacji ze źródła muzyki o wysokiej rozdzielczości jest całkowicie i dokładnie reprodukowany przez biegnącą od wejścia do wyjścia ścieżkę sygnału cyfrowego o wysokiej rozdzielczości 192 kHz/24 bity. Płynący nią sygnał jest od wejścia do wzmacniaczy całkowicie cyfrowy i ma wysoką rozdzielczość. Standardowe wtyki RJ45 dla kabli łączeniowych między głośnikami oraz ekranowana skrętka Cat 6 poprawiają przepustowość i zapas wydajności, odrzucając szum i zapewniając zgodność elektromagnetyczną oraz przede wszystkim spójną wysoką jakość dźwięku systemu LS50 Wireless.

Piękno głośników LS50 Wireless wynika z naturalnego połączenia prostoty i elegancji. Ich konfiguracja i użytkowanie jest łatwe, ale za sprawą natchnionej inżynierii dźwięku i przetwornika Uni-Q, oferują one wyrafinowane wrażenia dźwiękowe dla audiofilów.

Niesamowite wrażenia dźwiękowe wymagają jedynie podłączenia kabli. Wystarczy podłączyć oba głośniki LS50 Wireless do źródła zasilania i podłączyć do nich źródło, aby rozkoszować się dźwiękiem wysokiej jakości, na jaką zasługuje muzyka.

System LS50 Wireless łatwo wtopić we wnętrzu bez wprowadzania bałaganu — to tylko dwie obudowy głośników. Trzy dostępne wersje o żywych kolorach — tytanowa szarość/czerwień, błyszcząca czerń/błękit i błyszcząca biel/miedź — nie sprawią kłopotu w dobraniu odpowiedniej kombinacji do kolorystyki pomieszczenia.

Brzmienie LS50 Wireless można wyregulować, używając selektywnego equalizera nastrojonego pod kątem kompensacji różnych wariantów montażu, co daje więcej opcji ustawienia głośników w pomieszczeniu. Niezależnie od ustawienia technologia Uni-Q równomiernie rozprowadza dźwięk, zapewniając pełne zadowolenie z odsłuchu.

Bogaty zestaw opcji połączeń głośników LS50 Wireless pozwala podłączać do nich szereg urządzeń. Dostępne interfejsy to Wi-Fi w standardzie 2,4 GHz/5 GHz, Bluetooth 4.0 z kodekiem aptX, asynchroniczny port USB typu B, wejście optyczne TOSLINK i wejście analogowe RCA. W sumie można podłączyć nawet 12 urządzeń, w tym maksymalnie osiem urządzeń Bluetooth, i wygodnie przełączać między nimi.

Dotykowy panel i pilot zdalnego sterowania zapewniają pełną kontrolę nad głośnikami LS50 Wireless w każdym aspekcie. Specjalna aplikacja dla systemu iOS lub Android pozwala na szczegółową regulację w celu optymalizacji dźwięku dla różnych pomieszczeń.

 

Model LS50 Wireless

Przetworniki Tablica przetworników Uni-Q:
Wysokie tony: 25 mm, kopułkowy, aluminiowy, wentylowany
Niskie/średnie tony: 130 mm, stop magnezu i aluminium

Zakres częstotliwości (-6 dB)
Mierzony przy 85 dB/1m 40 Hz – 47 kHz (większe podbicie basów)
43 Hz – 47 kHz (standardowo)
46 Hz –47 kHz (mniejsze podbicie basów)
Zależnie od ustawień głośników

Odpowiedź częstotliwościowa (±3 dB)
Mierzona przy 85 dB/1m 40 Hz – 28 kHz (większe podbicie basów)
50 Hz – 28 kHz (standardowo)
61 Hz – 28 kHz (mniejsze podbicie basów)
Zależnie od ustawień głośników

Maks. poziom ciśnienia wyjściowego (SPL) 106 dB

Moc wyjściowa wzmacniacza Niskie tony: 200 W Wysokie tony: 30 W

Wejścia Wi-Fi 2,4 GHz/5 GHz
Bluetooth 4.0 z kodekiem aptX®
USB typu B
Optyczne TOSLINK
Analogowe liniowe RCA
Ethernet 10/100 Mb/s RJ45 (sieciowe i serwisowe)

Wyjście Wyjście subwoofera

Rozdzielczość do 24 bitów
Zależnie od rozdzielczości źródła

Częstotliwość próbkowania do 192 kHz (USB typu B)
do 96 kHz (optyczne TOSLINK)
Zależnie od rozdzielczości źródła

Standard sieci Wi-Fi IEEE 802.11a/b/g/n

Pasmo częstotliwości Wi-Fi Dual-band 2,4 GHz/ 5 GHz

Zasięg Bluetooth 10 m

Pamięć Bluetooth 8 urządzeń

Moc Bluetooth 2,5 mW (urządzenie Bluetooth klasy 2)

Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 300 x 200 x 308 mm

Ciężar Lewy głośnik 10,0 kg
Prawy głośnik 10,2 kg

Zasilanie Prąd przemienny 100–240 V 50/60 Hz

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl